Blog

ترجمه تخصصی متون بازرگانی , تجاری و اداری فارسی انگلیسی

9 jul 2019

ترجمه تخصصی متون ادبی

سیستم استفاده بی واسطه از مترجمان باعث افزایش رو به ازدیاد تمایل شرکت ها و سازمان ها به استفاده از خدمات ترجمه تخصصی متون بازرگانی , ترجمه متون اداری و تجاری از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی و البته سایر زبان ها در سایت ترجمه آنلاینر شده است. چون با این سیستم شرکت ها بجای استخدام یک مترجم تمام وقت یا پاره وقت امکان همکاری با بازه وسیعی از خوشنامترین و بهترین مترجمان را دارند که به لحظه قابلیت ارائه خدمات مورد نظر آنها را با قیمت هایی مناسب و در زمانی بسیار سریع را دارند.

اگر شما هم قصد استفاده از خدمات ترجمه تخصصی متون بازرگانی و اداری و شرکتی از فارسی به انگلیسی و بالعکس یا ترجمه متون اداری بازرگانی از زبانهای فرانسوی , ایتالیایی , آلمانی , روسی, عربی و پرتغالی به فارسی یا بالعکس را دارید روی دکمه زیر کلیک کرده و در صفحه باز شده بخشی از متن خودتان را آپلود نمایید تا در کمتر از نیم ساعت کمترین قیمت ممکنه و زمانبندی انجام خدمات مورد نظرتان را به شما اعلام کنیم.

برای ثبت سفارش کلیک کنید

ترجمه دقیق متون تخصصی حقوقی فارسی به انگلیسی و بالعکس

9 jul 2019

ترجمه تخصصی و دقیق متون حقوقی

ویژه ترین و متمایزترین خدمات ترجمه تخصصی متون حقوقی را با کف قیمت ممکنه به شما ارائه میدهیم . البته قیمت پایین تر همواره به مفهوم کیفیت پایین تر نیست بلکه ما با حذف واسطه ها و هزینه های سربار دفتر داری و استخدام نیروهای تمام وقت به این مهم دست یافته ایم که میتوانیم به پایین ترین قیمت ممکنه خدمات تخصصی ترجمه متون حقوقی , ترجمه متون پزشکی و .. را به شما ارائه نماییم . 

سیستمی که ما از آن بهره گرفته ایم استفاده از مترجمان کارنامه داری است که بصورت پروژه ای و در منازل خودشان با ما همکاری میکنند و متون تخصصی شما را مستقیما به مترجمی که با کمترین قیمت آن را انجام دهد ارجاع کرده و بدین جهت توانسته ایم خدمات بی نقص و ارزان قیمت ترجمه تخصصی متون حقوقی , ترجمه تخصصی متون پزشکی و ادبی و سایر خدمات ترجمه تخصصی و دانشجویی دقیق را ارائه کنیم.

 

سایت ترجمه تخصصی آنلاینر